Pełny Serwis Zegarków

Również zegarki prestiżowych i uznanych marek wymagają czasem skomplikowanej naprawy. Nasza pracownia zegarmistrzowska posiada autoryzację najbardziej renomowanych szwajcarskich firm, co jest najlepszym świadectwem tego, że potrafimy poradzić sobie z nawet najbardziej uciążliwymi usterkami.

Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz najnowocześniejszy sprzęt, części i podzespoły. Dysponujemy urządzeniami, które umożliwiają regulację wszystkich czasomierzy, niezależnie od specyfiki marki. W ramach pełnego serwisu wykonujemy nie tylko podstawowe czynności, jakie obejmuje prosty serwis (czyli czyszczenie poszczególnych komponentów, wymianę baterii czy uszczelek), ale również demontaż mechanizmu, jego przegląd oraz naprawę lub wymianę poszczególnych części.

Celem pełnego serwisu jest nie tylko przywrócenie funkcjonalności zegarka, ale również sprawienie, by prezentował się on estetycznie. Dotyczy to między innymi sytuacji, kiedy w wyniku upadku lub uderzenia na czasomierzu pojawiły się przetarcia lub kiedy szkło uległo pęknięciu. Naprawa obejmuje wówczas rozłożenie koperty i profesjonalne czyszczenie oraz mycie wszystkich elementów mechanizmu. Następnie zużyte lub zepsute komponenty wymieniamy na nowe, składamy i smarujemy cały mechanizm.

Renowacji podlega również zewnętrzna strona zegarka. Po regulacji mechanizmu i skontrolowaniu jego funkcjonalności odświeżamy kopertę, bransoletę i przywracamy wodoszczelność.