Dodatkowe usługi zegarmistrza

W naszej warszawskiej pracowni zegarmistrzowskiej wykonujemy kompleksową naprawę, przegląd i serwis zegarków szwajcarskich. Poza prostym oraz pełnym serwisem i przywracaniem wodoszczelności czasomierza oferujemy również różnego rodzaju usługi dodatkowe.

Uszkodzenia mechaniczne spowodowane upadkiem lub uderzeniem, pęknięcia lub zarysowania – podczas codziennego użytkowania zegarek może ulec wielu uszkodzeniom. W takiej sytuacji, by zachować jego funkcjonalność oraz estetyczny wygląd, należy udać się do profesjonalisty, który przywróci mu pierwotny blask.

Usługi dodatkowe, jakie oferujemy w ramach pomocy dotyczą między innymi renowacji tarczy, wypolerowania lub satynowania koperty i bransolety oraz wymiany baterii. Przed oddaniem zegarka w ręce właściciela jego stan jest dokładnie sprawdzony, prawidłowość jego działania jest natomiast poddana kontroli, tak, by klient był w najwyższym możliwym stopniu zadowolony z naszej pracy.

Zależy nam na tym, by czasomierze naszych klientów jak najdłużej działały poprawnie i dawały radość i satysfakcję ich posiadaczom. Z tego powodu chętnie dzielimy się również radami i wskazówkami odnośnie czyszczenia zegarków szwajcarskich, ich konserwacji oraz użytkowania.