Serwis zegarków Longines

Są nieodłącznym elementem wyposażenia dla wielu z nas, przez co są narażone na nieustanną eksploatacje, a co za tym idzie różnego rodzaju uszkodzenia. Dlatego prowadzimy serwis zegarków Longines, w którym zatrudnieni profesjonaliści dokonują przeglądów oraz napraw.

Prowadzony przez nas serwis zegarków Longines obejmuje usługi, takie jak rozłożenie koperty, wyczyszczenie mechanizmu, ale również wymianę zużytych części oraz regulację parametrów.

Takie przeglądy są niezbędne, jeśli chcemy, żeby nasz czasomierz działał sprawnie przez długi czas. W naszej ofercie mamy dwa rodzaje przeglądów – prosty oraz pełny, dzięki czemu każdy może znaleźć odpowiedni do swoich potrzeb.

Przegląd prosty to tak naprawdę regularna kontrola obejmująca mycie i czyszczenie zarówno całej koperty, jak i bransolety, ale również wymianę baterii oraz zestawu szczelności, jeśli zajdzie taka potrzeba. Natomiast przegląd pełny poza tym co obejmuje prosty, dodatkowo obejmuje również całkowity demontaż mechanizmu, a także naprawę poszczególnych części.