Serwis zegarków Rado

Zajmujemy się czyszczeniem, naprawą oraz renowacją. Prowadzony przez nas serwis zegarków Rado obejmuje wszystkie modele tej marki. Regularne przeglądy pozwolą na lepszą wydajność oraz szybkie wykrycie ewentualnych usterek powstałych w wyniku użytkowania.

W ramach naszych usług zajmujemy się wymianą zużytych części, regulacją oraz kontrolą parametrów, które zapewniają sprawne działanie naszego czasomierza przez długi czas. Serwis zegarków Rado obejmuje również dokładne czyszczenie koperty oraz bransolety, dzięki czemu odzyskują one dawny blask i połysk.

Nasi doświadczeni specjaliści mogą zająć się również całkowitym demontażem, takie działanie pozwoli na bardzo dokładne wyczyszczenie wszystkich, nawet najdrobniejszych elementów, a nowe uszczelki przywrócą szczelność zalecaną przez producenta, co pozwoli na jeszcze bardziej swobodne korzystanie z czasomierza.

Taki przegląd nie tylko przywróci wygląd zegarka z momentu zakupu oraz dokładność mechanizmów, ale przede wszystkim sprawi, że jego użytkownik zawsze zdąży na czas!